Teenused

Teenused

Valik teenuseid, mida pakume:

 • Teie ettevõtte logoga t-särgid ja polod.
  Suur värvivalik, palju erinevaid tegumoode - nii klassikaline t-särk kui ka pikkade käistega mudelid, slim fit, body fit, lose fit. Nii 100% puuvillased erineva paksusega kui ka 100% polüestrist spordisärgid. Lisaks polod nii meestele, naistele kui ka lastele.
 • Erinevad joped - nii kevadised softshellid kui ka paksemad talvejoped.
  Valikus on nii kevadised kerged softshellid kui ka paksemad talvejoped. Palju erineva otstarbega tooteid - nii kapuutsiga kui ilma, meestele, naistele ja lastele. Saadaval ka ilma käisteta bodywarmerid. Värvivalik lai ja tarneajad mõistlikud. Ja loomulikult saab peaaegu kõigele peale trükkida ka just täpselt seda, mida Teil vaja on - logo, slogan või mida iganes. 
 • Põlled toitlustajatele või grillmasteritele.
  Teeme vajadusel põlled koos trükiga nii suurtele restoranikettidele kui ka üksikule grillmasterile. Kirjelda lihtsalt meile oma soovi.
 • Nokamütsid - trükime sinna kas logo ja/või mõne sobiva sõnumi.
  Moodne CAP, tagant võrguga Trucker-hat, klassikaline nokamüts - värvi- ja mudelivalik on lai. Olenevalt tootest on võimalik peale trükkida nii helkurit, flock-i kui ka fotot.
 • Trükk Teie olemasolevale riietusele.
  Kui Teil on aga juba olemas riietus, kuid töötajad võiksid siski veel moodsamad välja näha siis trükime ka Teie toodud esemetele. Näiteks reflektoriga logo töömehe jopele või tunkele? Või lihtsalt väike ja tagasihoidlik logo + veebiaadress triiksärgile või pusale? Kasutatavate materjalide värvivalik on lai.

Kirjelda meile oma soovi ja me mõtleme välja parima lahenduse. Kirjuta kohe info[at]sargid-vargid.ee või helista 511 8186. 

Posted on 2018-04-12 Home 2117

Blog archives

Blog categories

Latest Comments

No comments

Blog search

Võrdle 0
Next

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Tax
0,00 € Kokku:

Prices are tax included

Kassasse