Helkuriga trükk teeb sind nähtavamaks

Helkuriga trükk teeb sind nähtavamaks

"Päikest meil ei ole või kui on, siis ta ei sära. Kes küll kõike seda aitaks kannatada ära!?" - Need legendaarsed sõnad on teada pea igale eestlasele. Loomulikult Tujurikkuja! Aga meelt on heita vara... Nimelt meie pikal ja pimedal ajal on ideaalne teha end nii kaasliiklejatele kui ka potentsiaalsetele klientidele nähtavaks nii, et trükkida enda riietele kas logod või miks mitte ka midagi muud huvitavat just helkurtrükiga.

Selline trükk näeb päevavalguses välja kui tavaline hall-hõbedane kiri/logo, kuid pimedamal ajal kriiskab silma juba kaugelt. Lisaks sellele, et antud lahendus suurendab väga palju kandja turvalisust tehes ta kaasliiklejatele oluliselt paremini nähtavaks, on võimalik märgatavalt kasvatada näiteks teie ettevõtte nö turunduslikku kohalolu ka igapäevaliikluses.

Helkuriga trükk riietele


Kuna helkurtrükiga on võimalik olla nähtav juba mitmekümne meetri kauguselt ja seda ka pimedal ajal, siis soovitame piirduda võimalikult selge ja "puhta" kujundusega. Näiteks paigaldades jope seljale turja laiuselt (20-30cm) ettevõtte logo ning rinnale 10-12cm laiuse logo. Võimalik on trükkida helkur ka käistele.

Ning mis peamine - selle jaoks ei pea tingimata soetama uut jopet või vesti. Täiesti vabalt saab trükkida ka juba kasutuses olnud rõivastele, peamine, et kangas oleks puhas.

Nagu trüki puhul ikka, oleneb konkreetne hind nii disainist ja selle keerukusest, kasutatavast kangast, trükkimise asukohast ja eriti ka kogusest, kuid näiteks viiele jopele keskmise keerukusega logotrükk seljale ning rinnale maksab kokku 75€+km ning aega võtab see vaid mõne tööpäeva. Vajadusel saame kiirtööd teha ära ka sama päeva jooksul.

Huvi korral kirjuta meile info(at)sargid-vargid.ee

Posted on 2019-01-03 Home 0 616

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog archives

Blog categories

Latest Comments

No comments

Blog search

Võrdle 0
Prev
Next

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Tax
0,00 € Kokku:

Prices are tax included

Kassasse