1. Kuidas ma särgid ja värgid kätte saan?

Selleks on hetkel kolm lihtsat võimalust: 1. Omniva pakiautomaat 2. SmartPost pakiautomaat. 3. Tulete kaubale ise järgi meie kontorisse. Kui olete tellimuse eest tasunud, paneme paki esimesel võimalusel posti. Ning kui see on jõudnud Teie valitud pakiautomaati, saate vastava SMS-i, kus on kirjas ka uksekood, mille abil kapi uks avada ja pakk kätte saada. Kui aga valite kauba kättesaamise kohaks meie kontori, anname Teile e-mailiga märku, kui kaup on valmis pandud ning võite sellele järele tulla.

2. Mis värvi on armastus? Aga mis värvi on Narvas juust?

Meie arvates on see punane. Või siis kollane või valge või tumehall. Või oot - tegelikult võib see ju vabalt olla ka sinine või hoopis selline roosa ja oranži vahepealne. Igastahes - ega me täpselt ei tea. Aga kui keegi teab, siis andke ka Unole teada ja võimalusel värvige kellegi toreda inimese aknad vastavat värvi. Teate ju küll, miks.

3. Vormistasin tellimuse, soovisin maksta pangalingi abil, kuid katkestasin poolepealt makse. Sooviksin siiski kaupa tellida ja tasuda tavalise pangaülekandega. Mis siis NÜÜD saab?

Pole hullu, vabalt võib ümber mõelda või PIN koodi ootamatult ära unustada. Kui nii juhtub, siis saadame Teie e-mailile automaatselt vastava teate koos infoga, kuhu tellimuse eest maksta ja mida selgituse lahtrisse kirjutada. Ja siis käitleme seda tellimust edasi nii, nagu oleksite kohe alguses valinud "Tasun pangaülekandega". Lihtne!

4. Tegin tellimuse üleeile, aga kaupa pole ikka veel saabunud. Kaua võib? Kas peaksin juba Ain Allasele helistama?

Muretsemiseks pole põhjust. Anname alati endast parima, et kõik tellimused esimesel võimalusel posti panna ja reeglina teeme seda kas samal või järgmisel tööpäeval. Lisaks võtab aega ka paki toimetamine ühest pakiautomaadist teise. Nii et kui Te tegite tellimuse näiteks reede õhtul, siis võib täiesti juhtuda, et saame selle teele panna alles esmaspäeval ja Teieni jõuab see kas teisipäeval või kolmapäeval. Ain Allasele helistamiseks ei tohiks küll põhjust olla. 

5. Sain särgi kätte, aga disain ei ole päris üks-ühele sama tooniga, kui pildilt paistab. Milles asi?

Sellel võib olla mitu põhjust. Esiteks, kuna paljudel t-särkidel kasutame sublimatsioonitrükki ja meie kasutatavad särgid on 35% osas puuvillast (ja puhas puuvill ei ole parim lahendus antud trükiliigiks) ja 65% polüestrist, siis tulenevalt sellest võib trükk tunduda veidi tuhmim, kuid seda siiski väga vähe. Kuna särgid on ka erinevat tooni, siis näiteks annab natukene toonile teist jumet ka särgi enda värv - näiteks kollasele särgile oranži trükkides on oranž päris elus veidikene teine. Vahe on väike, kuid siiski olemas. Teine asi värvide võimaliku erinevusega tuleneb seadme ekraanist, millest meie kodulehte vaatate. Meil on samuti kontoris mitu erinevat kuvarit, nutiseadmed jne ja pea igaühel neist paistavad värvid natukene erinevad.
Siiski - särgid ise on väga head ja kvaliteetsed ning trükk pesule äärmiselt vastupidav. Lisaks tulenevalt materjali omapärast ei vaja need praktiliselt üldse ka triikimist. Kes proovib - juurde soovib!

6. Kui palju maksab transport? Ja kas kuidagi ei saaks äkki tasuta transat?

Transpordi hinna on paika pannud meie vastavad partnerid - Omniva 2,89€ ja SmartPost 2,59€. Ning kui tellite vähemalt 25€ eest, on transport alati tasuta. Samuti ei maksa midagi see, kui tulete kaubale ise järgi.

7. Kuidas peaksin neid särke ja värke pesema?

T-särke võite pesta 40 kraadiga pesumasinas, laste body´si, millel on teine trükimeetod, samuti 40 kraadiga, kuid enne pesumasinasse paigutamist pöörake need palun pahupidi.

8. Teil on nii lahedad särgid ja värgid, et mul hakkas lausa pea ringi käima. Mida teha?

Jah, nii paraku on. Samas uueneb meie valik pidevalt ja ahhetamist võib tulla veel. Kui nii juhtub, siis soovitame hingata paar korda rahulikult sisse-välja, vajadusel teha kontoris/kodus koos teistega energiaringe ning uuesti värskema peaga särkide ja värkide valiku juurde tagasi tulla. Kaebuste püsimisel või kõrvaltoimete tekkimisel konsulteerige oma perearsti või apteekriga.

9. Aga kui ma tahaks nt enda ettevõtte logoga särke või pusasi terve portsu tellida?

Põhimõtteliselt on ka see võimalik. Saatke enda soov info@shrt.ee ja küll me midagi välja mõtleme. Meil on valikus tegelikult päris suur kogus erinevaid t-särke, spordiriideid, pusasi, softshelle jne jne, nii et andke aga soovist teada ja teeme ära.


Võrdle 0

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Tax
0,00 € Kokku:

Prices are tax included

Kassasse